Gwarancje stars

nieruchomości Wrocław

kontakt


Ubezpieczenia inwestycji budowlanych

Ubezpieczenia deweloperów

Firma Centrum Ubezpieczeń Coden-5 oferuje również dostęp do ubezpieczeń budowy dla inwestorów i deweloperów ( tzw. ubezpieczenia ryzyk budowlano - montażowych). Deweloper ma możliwość ubezpieczenia budynku w trakcie budowy w trybie all risk oraz całego sprzętu wykonującego pracę na terenie placu budowy (włącznie z dźwigami). Wraz z gwarancjami ubezpieczeniowymi jest to usługa kompletnie zabezpieczająca generalnego wykonawcę/podwykonawcę określonego projektu.

  Przedmiotem ubezpieczenia mogą być:
 • -budynki wraz z instalacjami znajdujące się w wyszczególnionym miejscu,
 • maszyny do przemieszczania gruntu: np. koparki, ładowarki, pogłębiarki
 • sprzęt i maszyny budowlane np. rusztowania, szalunki, spawalnice
 • systemy transportowe: np. dźwigi wieżowe, samochodowe, platformy podnoszące
 • Ubezpieczenia ryzyk budowlano montażowych to pewna i wygodna forma ochrony inwestycji na etapie jej realizacji. Przy zawieraniu ww ubezpieczenia konieczne jest wykupienie usługi OC działalności gospodarczej, którą również mamy w swojej ofercie.

  Prowadząc długoletnią i dochodową działalność gospodarczą warto naprawdę dobrze opracować plan zabezpieczenia finansów firmy oraz jej zabezpieczenie. Ubezpieczenie majątku firmy razem z usługą oc działalności gospodarczej to bardzo dobre uzupełnienie dla gwarancji ubezpieczeniowych.  Na codzień opracowujemy polisy dla deweloperów oraz ich podwykonawców – firm budowlanych i usługowych. Skontaktuj się z nami pod numerem 602-757-289 i uzyskaj więcej informacji.

  Polecamy:

  Porównaj kredyt dla firm

  Zobacz nasza ofertę
  ubezpieczeń dla firm

  Zobacz więcej

  Nieruchomości Wrocław

  Inwestycje Alternatywne

  Bezpieczne sposoby inwestowania pieniędzy.