Gwarancje stars

nieruchomoœci Wrocław

kontakt


Bezpieczne inwestycje w 2015 roku.


Każda zyskowna firma dochodzi do momentu, w którym chce zacząć lokować nadwyżki kapitału w sprawdzone i bezpieczne aktywa, będące zabezpieczeniem jej działalności na przyszłość, stanowiące lub pozwalające w sposób wykładniczy zwiększać przychody. Na czym warto się skupić rozważając nowe inwestycje?


1.Nieruchomości.


Jedna z bezpieczniejszych i przewidywalnych form lokowania pieniędzy. Dysponując atrakcyjną nieruchomością, zapewniasz sobie stały przypływ gotówki w systemie miesięcznym, a nierzadko zarabiasz również na wzroście jej wartości w czasie. Nieruchomość można również wykorzystać jako zabezpieczenie np. starając się o kredyt inwestycyjny. Choć ceny nieruchomości w ostatnich latach wyraźnie spadły, nieruchomości nadal Cieszą się uznaniem wśród przedsiębiorców.


Ponieważ zysk z nieruchomości jest przewidywalny a samą nieruchomość można obciążyć, często są wykorzystywane jako zabezpieczenia dla firm lub prywatne źródło pasywnego przychodu. Coraz większa liczba osób wykorzystuje je również jako prywatną emeryturę, lub zabezpieczenie finansowe dla swojej rodziny. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się nieruchomości w dużych miastach, ze względu na trendy demograficzne i niesłabnący popyt.


2.Reklama w Internecie & E-biznes.


Statystyki pokazują dobitnie, że obroty w handlu w sieci wzrastają o 20% rok do roku, co skłania sporo firm do przeniesienia lub rozpoczęcia sprzedawania produktów i usług w Internecie. Pozwala to zwiększać zyski Twojej firmie w sposób wykładniczy. Dobra strona internetowa i strategia pozyskiwania klientów to dzisiaj absolutna podstawa. Dysponując odpowiednim oprogramowaniem lub korzystając z usług dobrej agencji interaktywnej zapewnisz sobie świetną wizytówkę w Internecie w postaci strony internetowej i stały dostęp do klientów. Pomyśl sam? O ile wzrosną obroty Twojej firmy jeśli uda Ci się zrealizować transakcję z trzema nowymi klientami miesięcznie?


3.Serwisy Business 2 Business & Networking.


Nie ma biznesu bez ludzi więc warto skupić się na poszerzaniu nowych kontaktów biznesowych oraz utrzymywaniu już istniejących. Do obydwu czynności świetnie nadają się serwisy B2B oraz networking. Serwisy B2B to strony internetowe pozwalające Ci zaprezentować swoją ofertę innym przedsiębiorcom oraz nawiązywać nowe kontakty tak naprawdę na całym świecie. W praktyce korzystanie z nich polega na: poszukiwaniu inwestorów, wystawianiu nieruchomości na sprzedaż, spółek lub poszukiwaniu kontaktów biznesowych.


Serwisy B2B umożliwiają umieszczenie płatnej wizytówki na którą trafiają potencjalni klienci Twojej firmy. Ponieważ strony www mają wysoką oglądalność w Internecie w Polsce i zagranicą 24h/ dobę reklama działa 168 h tygodniowo. W serwisie możesz umieścić – logo, opis firmy, dane kontaktowe oraz przykładowe zdjęcia projektów, które zrealizowałeś. Jest to szczególnie efektywna i ekonomiczna reklama, gdy porównamy jej koszt ze stworzeniem własnej strony www i późniejszą reklamą potrzebną do pozyskiwania klientów.


Networking to rozwijanie kontaktów biznesowych podczas prowadzenia firmy. Spotkania networkingowe są organizowane praktycznie w każdym większym mieście. Uczestnictwo w nich to doskonała metoda na poznania wartościowych partnerów, mogących pomóc Ci w rozwijaniu biznesu.


Zobacz również: Jak ubezpieczyć własną firmę?

Kontakt

Polecamy:

Ubezpieczenia & Biznesowe

Ubezpieczenia Biznesowe

Zobacz nasza ofertę
ubezpieczeń dla firm

Zobacz więcej

Inwestycje Alternatywne

Inwestycje Alternatywne

Bezpieczne sposoby inwestowania pieniędzy.

Zobacz więcej