Gwarancje stars

business-2-business
kontaktJak ubezpieczyć firmę- przewodnik dla firm.

5. Cena nie jest najważniejsza. Cena wykupu ubezpieczenia jest istotnym czynnikiem decyzyjnym dla firm, ale nigdy nie powinna być najważniejsza. Różnica pomiędzy wariantami ochrony sięga zazwyczaj kilkuset złotych – ale koszt usunięcia szkody na własny koszt, często stanowi bardzo dużą wielokrotność.


6. Na koniec bardzo ważna kwestia: przed przystąpieniem do realizacji umowy dokładnie sprawdź umowę z dobrą kancelarią prawną. Wykluczy to sytuacje w której np. Twoja firma będzie zmuszona do rezygnacji z otrzymania odszkodowania. Kancelaria wskaże Ci również, które zapisy mogą być tzw. klauzulami abuzywnymi, czyli zapisami nie do końca zgodnymi z polskim prawem.


Jeśli aktualnie posiadasz już ubezpieczenie firmy, sprawdź w jaki sposób możesz rozszerzyć jego zakres poprzez dobranie odpowiednich klauzul i rozszerzeń. Obecnie ubezpieczyciele oferują bardzo szerokie zakresy ubezpieczeń – nawet jeśli ochrona nie obejmuje Twojej działalności, może ona zostać rozszerzona na drodze indywidualnych negocjacji.


Więcej informacji na temat ubezpieczeń dla firm uzyskają Państwo telefonicznie lub pod numerem telefonu 602-757-289 lub e-mailowo: biuro@gwarancje-ubezpieczeniowe.net

Polecamy:

Ubezpieczenia & Biznesowe

Ubezpieczenia Biznesowe

Zobacz nasza ofertę
ubezpieczeń dla firm

Zobacz więcej

Inwestycje Alternatywne

Inwestycje Alternatywne

Bezpieczne sposoby inwestowania pieniędzy.

Zobacz więcej